İLETİŞİM

vesaire: ziyadesiyle kültür neşriyatı.

ÖNERİ VE ELEŞTİRİ: tüm sorularınız, önerileriniz ve eleştirileriniz için info@vesaire.org adresine bir e-posta gönderebilirsiniz. tüm e-postaları 24 saat içinde yanıtlamaya özen gösteriyoruz.

İÇERİK: vesaire’ye yazar olarak katkıda bulunmak isterseniz, yine aynı e-posta adresini kullanabilirsiniz. editoryal ekibimizin örnek yazınızı değerlendirmesinin ardından yorumlarımızı sizinle paylaşıyoruz.

REKLAM: vesaire’ye reklam vermek veya vesaire’de sponsorlu içeriklerinizle yer almak isterseniz, aynı e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. iletişim kampanyanızın etkisini artırmak için mevcut içgörülerden hareketle önerilerimizi paylaşıyor veya kampanyanızı baştan uca tasarlıyoruz.

DESTEK: bağımsız yayıncılığı desteklemeniz bizim için çok değerli. vesaire’yi desteklemek için patreon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. elde ettiğimiz geliri vesaire’nin dijital yayıncılık giderlerini sürdürülebilir biçimde karşılayabilmek, yayın frekansını yükseltmek, yazar sayısını artırmak ve daha fazla okura ulaşmak üzere kullanacağız.

SOSYAL MEDYA: vesaire’yi sosyal medyada takip etmek için şu bağlantıları kullanabilirsiniz: twitter, instagram, facebook.


ADRES: Impact Hub Istanbul Emirşah Sk. No.21 Kağıthane 34418 İstanbul