Selda Bağcan’dan yeni albüm geliyor

Photo by Juri Hiensch

Protest müziğin ve halaylı eylemlerin vazgeçilmezlerinden Selda Bağcan, Gülbaba Müzik’in katkılarıyla 2014 yılında Utrecht’te düzenlenen Le Guess Who? festivalinin ana konuğuydu. Tel Aviv’li rock grubu Boom Pam ile beraber sahne aldığı konserin kayıtları plak formatında 9 Kasım’da piyasaya sürülüyor. Albümü erkenden sipariş etmek isteyenler buraya, hemen bir tadımlık isteyenleri de aşağıya alalım.

Albüm, toplam 11 şarkıdan oluşuyor. Görünen o ki, konser Selda Bağcan için ziyadesiyle özel bir deneyim olmuş. Le Guess Who?’ya verdiği yorumda, “Daha önce Avrupa’da birçok konser verdik. Neden bilmiyorum, ama Le Guess Who?’daki bu performans farklı, daha mutlu hissettirdi.” demişti.

Festival kapsamında Selda Bağcan ile yapılan röportajı ise buraya bırakıyorum:

Muhabbetimiz daim olsun...

BENZER YAZILAR
daha fazla

Zeki Müren de bizi duyacak mı?

Hâlâ duymayan kaldıysa beri gelsin. Yönetmen ve video sanatçısı Beyza Boyacıoğlu’nun 2015’te başlattığı Zeki Müren Hattı’na gelen anonim…
sayın okur, bir maniniz yoksa sizi de bekliyoruz. vesaire’nin eski ve yeni yazılarından itinayla derlediğimiz tematik bültenleri her pazar sabahı okumak için şimdi abone olunuz: ve'posta.
KAYDOL
Total
11
Share