Glasgow’da müzik karın doyuruyor

Bağımsız müzik kürasyonlarını erdemli amaçlara dönüştüren The Good Pack, ikinci hamlesinde Glasgow müzik sahnesinden 6 isimden oluşturduğu bir seçkiyi, Noel arifesinde ihtiyaç sahiplerine yemek dağıtacak olan Glasgow Northwest Foodbank ve Glasgow Southeast Foodbank yararına satışa sunuyor. Yeşil düzlüklerin, viskinin, anlaşılmaz aksanların diyarı ve son dönemde indie müziğin kuluçka makinesi Glasgow’dan Algeron Doll, Three Blind Wolves, Pronto Mama, Poor Things, Carson Wells ve BAD LUCK’ın birer albüm paylaştığı seçkiyi, ücretsiz mp3 seçeneğiyle beraber en az 6 dolar olmak kaydıyla bir bağış yaparak FLAC (kayıpsız, sıkıştırılmamış,’ yüksek kalite ses ve müzik) formatında indirmek de mümkün.

24 Aralık’ta Türkiye saatiyle 17.00’de bitecek satıştan toplanılan paranın %60’ı müzisyenler tarafından paylaşılırken, %40’ı Glasgow Foodbank Network tarafından ihtiyaç sahiplerine güzel bir akşam yemeği hazırlamak için kullanılacak.

Glasgow indie sahnesinin yeni mahsullerine bir göz atmak ve aynı zamanda ihtiyacı olan birinin çorbasına bir miktar tuz atmak için güzel bir fırsat. Tabi mp3 yerine FLAC indirmeyi seçerseniz. Zira müzik ruhu her zaman doyurur, ama yüksek kalite müzik, yardımınızla, karın da doyuruyor.

Muhabbetimiz daim olsun...

Benzer Yazılar
daha fazla

Arabesk yeniden yükseliyor

1960’larda yeşerip 1970’li yıllarda neredeyse memleketin altını üstüne getiren, 1980 darbesinin yarattığı karanlık atmosferi iyi değerlendirip 1990’lardaki pop…
Total
0
Share